Łączymy Serca – przykład owocnej współpracy

Na spotkaniach Okrągłego Miasteczka, nie raz rozmawialiśmy o podejmowaniu wspólnych inicjatyw, po to aby się usamodzielnić, tak abyśmy robili to co rzeczywiście sprawia nam radość, aby praca była twórcza, przynosiła satysfakcję i jednocześnie dochody. Dlatego też ponad rok temu, w cztery osoby ? Iza, Gracjan, Dorotka i Romek, dzięki temu, że poznaliśmy się poprzez Okrągłe Miasteczko, podjęliśmy współpracę, aby zrealizować pomysł oryginalnego portalu randkowego.

Każde z nas włożyło w ten projekt dużo serca i najpiękniejszą cząstkę siebie co przyczyniło się do powstania portalu Łączymy Serca. Ja wziąłem na siebie wszelkie sprawy prawne i techniczne, Gracjan jest ?szamanem?, stworzył trzon portalu oraz pisze teksty, Iza zajmuje się Nową Radiestezją, częścią wizualną, Dorotka używa swoich talentów manualnych, zaprojektowała prezent dla osób rejestrujących się i opiekuje się częścią wizualną strony oraz tworzy atmosferę ogniska domowego. Jednocześnie, wiele rzeczy opracowywaliśmy również wspólnie, takich jak ustalanie wspólnych tekstów, czy składanie wisiorków z diamentem herkimer. Były dziesiątki godzin rozmów, ustalania wspólnego stanowiska, jak i poznawania w tym siebie. W pracach początkowych wziął udział także Piotrek, który wymyślił nazwę Łączymy Serca i stworzył logo.

Ideą zrealizowania tego pomysłu jest stworzenie przestrzeni dla osób, które potrzebują odczucia połączenia ze swoim partnerem na wartościach odpowiadającym ich rozwojowi świadomości, tak aby odnaleźć swoją bratnią duszę, przy której można być w pełni sobą.

Sam będąc w wysokich wibracjach twórczych, gdy bardzo wiele się w życiu dzieje, poczułem, że za bardzo nie miałem już o czym rozmawiać z osobami, które podejmowały tematy, już dla mnie zbyt nudne. Jak np. głównie o tym co słychać w telewizji, albo plotki o osobach trzecich, itp. Tym bardziej poczułem, że zasadne jest stworzenie innej przestrzeni. Dlatego też Łączymy Serca jest dla osób, które otwarte są na poznanie swojej bratniej duszy na płaszczyznach rozwoju osobistego, mistycznych doznań, otwartości na nowe doświadczenia, różnych technik poznawania siebie, tak aby z dnia na dzień stawać się coraz lepszą wersją siebie. Stworzyliśmy tam także Test Osobowości, którego oryginalną cechą jest połączenie go z Nową Radiestezją, który ułatwia zwrócenie uwagi na osoby, które najbardziej mogą z nami rezonować. Oczywiście o ile sami oczyścimy ścieżkę do siebie, tak aby nasz partner, a wraz z nim miłość, mogli do nas dotrzeć.

Dlatego etap rejestracji do portalu nie jest jak fast food, na szybkiego i bez namysłu, co widać w ogólnych trendach. U nas rejestracja jest na tyle wymagająca, aby osoba przystępująca do portalu, poczuła i zastanowiła się, czego tak naprawdę pragnie oraz jak to sobie wyobraża. Opierając się na samej tylko mechanice kwantowej, działanie to, przybliża Cię do zmaterializowania Twojego wewnętrznego pragnienia. Jest to swoiste ?zamówienie do wszechświata? oraz zadbanie o jakość przestrzeni.

Dlatego Łączymy Serca jest czymś więcej niż tylko portalem randkowym. W przestrzeni Łączymy Serca stworzyliśmy oryginalny profil osobowy, który opisuje poziom ciała, umysłu oraz zainteresowania i narzędzia, którymi posługuje się dana osoba na ścieżce poznawania siebie. Na swoim profilu osoba może wskazać poprzez jakie zainteresowania poszerza swoją świadomość, jaką sztuką i ekspresją lubi wyrażać siebie, oraz poprzez jakie działania prozdrowotne, ekologiczne, manifestuje to w rzeczywistości. Każdy temat w zainteresowaniach, połączony jest z forum, na którym można dzielić się swoimi doświadczeniami w danych dziedzinach, czy też czerpać inspiracje.

Poza tym, na bazie kosmogramu urodzeniowego, można w swoim profilu wskazać, poprzez jakie żywioły przejawiamy się w działaniu. Każdy żywioł odpowiada pewnym ogólnym cechom: woda to emocja, ogień ? pasja, ziemia ? ugruntowanie, materia, powietrze ? sfera mentalna, myśli. Na bazie poznawania swojej pierwotnej alchemii mogą to być pomocne wskazówki, także przy tworzeniu relacji.

Co do planów na przyszłość, to przestrzeń Łączymy Serca wzrasta wraz ze świadomością użytkowników, a narzędzia jakie będą udostępniane na portalu, dobierane są potrzebą serc i prowadzone przez intuicję. Dlatego możecie spodziewać się niespodziewanego 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z portalem Łączymy Serca. Warto zwrócić uwagę na tę wyjątkową przestrzeń, która zaowocowała również dzięki OM.

Tagged , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *