FREEDOMES – namioty sferyczne

freedomesKopuła jest kształtem pod którym spotyka się bardzo dużo ludzi. Często obiekty sportowe, hale czy baseny, projektowane są w postaci kopuł. Na imprezach, targach czy wystawach na rynku pojawiają się przeróżne konstrukcje wykonane z różnych materiałów, tworzące przeważnie ten sam kształt „kopuła”. Nawet w mieście w ogródkach stoją takie obiekty w połowie przeszklone z lekkim drewnianym wykończeniem na środku dachu.

 

freedomes2Freedomes namioty sferyczne  są to bardzo ekskluzywne rozwiązania eventowe, które staje się centrum uwagi podczas wszelkiego rodzaju imprez: od targów, przez pokazy mody, promocje produktów, eventy sportowe, wesela, aż po mniejsze imprezy rodzinne lub firmowe. Freedomes dają niepowtarzalną perspektywę wybicia się ponad standardowe rozwiązania, ponieważ ich niespotykany kształt i konstrukcja tworzą niesamowite poczucie przestrzeni, zapewniając wyjątkowe otoczenie.freedomesJest to pomysł, jeśli chcielibyśmy postawić sobie taką kopułkę w ogródku lub wykorzystać jako szklarnię. Na stronie nie ma orientacyjnych cen, zatem ciężko stwierdzić czy jest to wydatek spory w stosunku do budowy naszej własnej szklarni. Tkaniny są bardzo trwałe, wykonane z materiałów poliestrowych, które są łatwe do czyszczenia i odporne na zarysowania. Konstrukcja może być zamontowana na trwale do podłoża lub nie. Gdzieś na stronach zagranicznych widziałam podobne kopuły ale w nich można było nawet mieszkać zimą. Na naszym rynku jeszcze nie znalazłam firmy, która by sprzedawała takie domki. Jest to pewien sposób na obejście naszego prawa budowlanego, bo przecież można sobie namiot postawić w ogródku a nawet w nim mieszkać. Stworzyć można małe miasteczko kopuł sferycznych, bez użycia cegły, pustaków czy betonu.
Zawsze jest to ciekawa propozycja do rozpatrzenia.
freedomes3


Źródło: freedomes.


Udostępnij na:

Kamila

Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi oraz eksperymentować w kuchni. Lubię inwestować swój czas w nowe, twórcze pomysły oraz dzielić się nimi ze wszystkimi. Przecieram szlaki i odkrywam nowe miejsca do których zapraszam wszystkich odważnych marzycieli.

Więcej postów

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *