Studio NTV Sobótka – Republika Ślężańska – Akcja na Polak Potrafi

Nazywam się Janusz Zagórski. Od kilkudziesięciu lat w różnej formie inicjuje i prowadzę niekonwencjonalne, oddolne działania obywatelskie. Przed 25 laty rozpocząłem ich nowy etap angażując się w zdobywanie i propagowanie wiedzy alternatywnej: niewyjaśnione zjawiska i fenomeny, ukryta historia świata, patologie współczesnej władzy itp. Dominującą formą aktywności stała się dla mnie niezależna działalność dziennikarska.

Zainicjowałem i prowadziłem wraz z przyjaciółmi w latach 2004 – 2007 pierwsze w Polsce studio telewizji internetowej nadającej program live. Było to w słynnym Wylatowie, gdzie powstawały dziwne znaki w zbożu i manifestowało się wiele zjawisk paranormalnych.

Potem zacząłem nadawać na żywo swoje własne programy z mieszkania prywatnego i lokali zaprzyjaźnionych osób, by w 2012 roku założyć własne studio w centrum Wrocławia i emitować 2 godziny audycji online w powszednie dni tygodnia. Uformowała się niepowtarzalna w swoim charakterze, oparta o prace zespołową, telewizja obywatelska ? niezaleznatelewizja.pl (popularnie NTV) z kontem na YouTube o tej samej nazwie. Obecnie konto to subskrybuje ponad 50 tysięcy osób.

Teraz po raz pierwszy w historii naszej telewizji odważyliśmy się zwrócić bezpośrednio do Was na portalu Polak Potrafi z wielką prośbą o wsparcie finansowe naszego nowego projektu stworzenia drugiego studia NTV w miejscowości Sobótka oraz rozpoczęcie tam niezwykłego przedsięwzięcia pod nazwą Republika Ślężańska. Przez cztery lata istnienia telewizji niezależnej NTV, mogliśmy wiele razy liczyć na Waszą hojność.

Dziękujemy Wam za to z całego serca.

Nowe studio to między innymi koszty kamer, statywów, wydajnych komputerów, miksera, mikrofonów, monitorów emisyjnych, programów do realizacji i montażu, oświetlenia, okablowania, umeblowania, wyciszenia, opłacenia fachowej pracy instalacyjnej oraz opłacania bieżącej obsługi studia itd.

Projekt Republika Ślężańska, zakłada promowanie takich miedzy innymi działań na Masywie Ślęży:

 • Wprowadzenie zasad Demokracji Bezpośredniej poprzez stworzenie systemu głosowania mieszkańców tej gminy on line w trakcie podejmowania wszelkich decyzji merytorycznych na posiedzeniach Rady Miasta i Gminy.

 • Upowszechnienie najbardziej skutecznych i sprawdzonych metod szeroko pojmowanych terapii naturalnych w celu poprawy zdrowia miejscowej społeczności.

 • Wspieranie przedsiębiorczości lokalnej realizowanej poprzez wprowadzenie do obiegu waluty lokalnej i założenie Banku Municypalnego.

 • Wprowadzenie polityki osadnictwa opartej o rygorystyczne zasady ekologicznego budownictwa i upowszechnianie naturalnych metod uprawy ziemi.

 • Uczynienie z tego miejsca wielkiego ośrodka gromadzącego i propagującego skrywaną do tej pory wiedzę o prawdziwej historii ludzkości i zagrożeniach i scenariuszach zmian naszej cywilizacji.

 • Utworzenie centrum eksperymentalno – wystawienniczego zajmującego się pokazywaniem ekologicznych sposobów pozyskiwania i wykorzystywania energii oraz szerzenie praktycznej wiedzy na temat niekonwencjonalnych, proekologicznych i alternatywnych technologii.

 • Aranżowanie życia kulturalno ? artystycznego wyrażającego potrzebę bycia w harmonii z samym sobą z ludźmi i przyrodą.

 • Wprowadzanie nowatorskich działań edukacyjnych służących zdobywaniu wartościowej wiedzy i praktycznych ważnych umiejętności życiowych.

 • Animowanie szeroko pojmowanego dialogu różnych światopoglądów, religii, wyznań i orientacji duchowych. Propagowanie pozytywnych doświadczeń pradawnych kultur ze szczególnym uwzględnieniem słowiańskich i prasłowiańskich czasów.

  Studio NTV Sobótka to pierwszy krok do realizacji tego niezwykłego Projektu.
  Dlatego – wybierz nagrodę dla siebie i w ten sposób pomóż nam zrealizować nasze wspólne dzieło!

  Z pozdrowieniami
  Janusz Zagórski
  www.niezaleznatelewizja.p

  Źródło: PolakPotrafi.pl

Tagged , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *