Pierwsze spotkanie miłośników Okrągłego Miasteczka

W związku z zainteresowaniem wielu ciekawych ludzi naszym projektem Okrągłego Miasteczka, chcemy zorganizować spotkanie w weekend majowy. Obecnie mieszkamy w powstającej dopiero ekoosadzie Bardo, dokładnie we wsi Opolnica. Jest tutaj ośrodek agroturystyczny Dom nad Srebrną Rzeką, w otoczeniu Gór Bardzkich. Jest to idealne miejsce na wypoczynek z rodziną i przyjaciółmi, w którym możemy bliżej się poznać i zobaczyć w jaki sposób możemy współpracować. Jeżeli jesteś zainteresowana/y takim spotkaniem to daj nam znać. Jest to długi weekend majowy i właściciel gospodarstwa może dla nas zarezerwować cały obiekt. Jednak mamy czas  do 17 kwietnia, jeśli nie uzbieramy grupki ludzi, to ośrodek zostanie wynajęty stałym gościom.
Mamy okazję poznać się i wspólnie po przebywać na łonie natury. Planujemy 1 i 2 maja prowadzić ciekawe wykłady i rozmowy, a wieczorem wspólnie usiąść przy ognisku. Natomiast 3 maja w niedzielę w wolnej chwili w gospodarstwie można wynająć kajaki i udać się na spływ Nysą Kłodzką lub powędrować ścieżkami wzdłuż pięknych szlaków górskiego krajobrazu. Do osób zainteresowanych uczestnictwem wyślemy szczegółowe informacje dotyczące dojazdu i zakwaterowania.

Serdecznie Zapraszamy
Ekipa Okrągłego Miasteczka

Udostępnij na:

Kamila

Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi oraz eksperymentować w kuchni. Lubię inwestować swój czas w nowe, twórcze pomysły oraz dzielić się nimi ze wszystkimi. Przecieram szlaki i odkrywam nowe miejsca do których zapraszam wszystkich odważnych marzycieli.

Więcej postów

Tagged , , , , , .

One Comment

  1. Witaj Kamilko zapraszam z całego serca pod kopułkę sprzyjaciól, ostatnia sobota maja,,,
    tesknimy za WAMI ,jest nas coraz wiecej ,,sprzyjaciele sobie pomagają ,moze i BARBO potrzebuje sprzyjaciół do pracy a nie opowiadaczy pozdrawiam Sprzyjaciel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *