„Kopuła dom III tysiąclecia” – Ecoeurope.eu

dom.ekoenergia.plKolejny ciekawy projekt autorstwa Franciszka i Sebastiana M. Sergiela. Znalazłam stronę, na której autor prezentuje plan swojego domu, to co będzie się w nim mieścić oraz to w jaki sposób zagospodaruje przestrzeń przyrodniczą. Projekt domku jest ciekawy, kopuła z altanką. Poniżej przedstawiam filmiki, związane z pracami na ziemi oraz przykładowym modelem kopuły wykonanej z gliny. Zapraszam również do zapoznania się z treścią strony, gdyż można znaleźć na niej ciekawe informacje.

Dom Ekoenergia – Rozpoczynamy wielki trend w budownictwie domów rodzinnych: kreatywność, prostota, optymalne rozwiązania, dbałość o niski koszt budowy. Tani i nowoczesny dom .

Eco Europe czyli w stronę samowystarczalności. Eko Europa czyli permakultura.
„Tworzyć samowystarczalne przestrzenie życiowe dla rodzin.”

Projekt futurystycznego domu w kształcie kopuły. Model z gliny. Następny etap prac nad domem ekoenergia.pl i spichlerzem ecoeurope.eu
Wizualizacja projektu domu ekoenergia.pl

Fajny pomysł zrobienia własnego modelu kopuły z gliny, można stworzyć makietę i w ten sposób przybliżyć sobie realizację własnego okrągłego marzenia. U Nas jest gliny pod dostatkiem, więc na pewno skorzystam i pobawię się w glinie.

Nowe Niebo czyli Wewnętrzna Przemiana Człowieka w jakości do otoczenia zewnętrznego czyli Nowa Ziemia a szczególnie zmiana postawy do drugiego Człowieka na co dzień.


Źródło: ekoenergia.pl, youtube.


Kamila

Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi oraz eksperymentować w kuchni. Lubię inwestować swój czas w nowe, twórcze pomysły oraz dzielić się nimi ze wszystkimi. Przecieram szlaki i odkrywam nowe miejsca do których zapraszam wszystkich odważnych marzycieli.

Więcej postów

Tagged , , , , , , , , , , , , .

One Comment

  1. kopuła z gliny fajna rzecz, tyle ze nie w naszym klimacie, więc darujmy sobie glinę jako materiał podstawowy do budowy domu, bo to marzenia ściętej głowy:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *