Konwent Wiedzy Alternatywnej – prezentacja Projektu Okrągłe Miasteczko

Zostaliśmy zaproszeni na Konwent Wiedzy Alternatywnej, który organizowany był przez Tomasza Grubę i Barbarę Pączkowską w Gdańsku 7-8 luty 2015 r. Konwent Wiedzy Alternatywnej jest imprezą edukacyjno-rozrywkowo-integracyjną. Zaprasza na to niecodzienne wydarzenie każdego, kto chce się dowiedzieć więcej, podzielić się swoim zdaniem, spędzić miło i ciekawie czas lub po prostu zintegrować się z osobami o podobnych poglądach i zainteresowaniach. logo7

Celem jest wspólne spotkanie oraz dzielenie się swoją wiedzą, przemyśleniami i doświadczeniami w takich dziedzinach jak:

  • Zdrowie oraz holistyczne podejście do człowieka (odżywianie, medycyna naturalna, szczepionki, ekologia, enteogeny)
  • Nauka i duchowość (święta geometria, fizyka kwantowa, magnetyzm wibracyjny)
  • Umysł i natura rzeczywistości
  • Historia ludzkości i planety (zakazana archeologia, ewolucja)
  • Doświadczenia „paranormalne” (NDE, OOBE, UFO, LD)
  • Mechanizmy systemu (ekonomia, NWO, manipulacja)
  • Niezwykłe wynalazki i samowystarczalne technologie
  • Praktyki rozwoju osobistego (Świadomość ciała w tańcu, zajęcia Jogi, medytacja, afirmacja)

Dziękujemy za zaproszenie organizatorom oraz uczestnikom, którzy z przyjemnością zapoznali się z naszą prezentacją Okrągłego Miasteczka. Jest to dla Nas pierwszy krok w realizacji tak pięknego dla Nas marzenia. Pierwszy raz mieliśmy okazję wystąpić przed publiką i to bardzo wtajemniczoną w alternatywne klimaty, lepiej trafić nie mogliśmy. Oczywiście nie obyło się bez tremy w butach, ale jak się okazało ona Nas zmotywowała jeszcze bardziej do przedstawienia naszego punktu widzenia. Jest to dla Nas niesamowita i cenna lekcja, z której wyciągniemy wnioski, aby w następnym spotkaniu przedstawić jej owoce.

Sama impreza zaczęła się w sobotę, a nasze wystąpienie było zaplanowane na godzinę 20:00 w sali głównej. Jednak ludzi było tak dużo, jak i pytań, dlatego wiele prezentacji się przedłużyło a nasze wystąpienie przesunęło. W rezultacie mieliśmy dwa wystąpienia, jedno w sobotę a drugie w niedzielę w godzinach południowych, gdzie frekwencja była duża.

Najważniejszym elementem był odezw jaki dostaliśmy z obu wystąpień. Przyszli ludzie, którzy marzyli o takim miejscu od dwóch lat, są grupki, które w zaciszu domowym też planują takie przedsięwzięcie, a także wykształcone osoby, które chcą się dzielić wiedzą, rozwiązaniami w takich społecznościach. Temat ziemi też się pojawił, namiary i projekty wspierające finansowo. Byliśmy w szoku, kiedy po naszej prezentacji stworzyła się grupka ludzi i każdy miał coś od siebie do zaoferowania, jakiś pomysł, rozwiązanie. W grupie takie rzeczy idą jak burza. Dostaliśmy mocnego pozytywnego kopa do działania, wiemy że to jest to, do czego jesteśmy w tym momencie stworzeni. Widzimy jak to skupia wokół siebie wspaniałych ludzi i zamienia się to w przyjemną zabawę, dlatego zapraszamy do Naszej wielkiej piaskownicy.

Bo jak się bawić to tylko razem.

Pełniejszą relację z naszej wyprawy możecie poczytać na blogu Osadnicy z Opolnicy w dwóch artykułach:
Konwent Wiedzy Alternatywnej ? projekt Okrągłego Miasteczka
oraz
Z Konwentu Wiedzy Alternatywnej na Sopot, Hel i ECO Osadę Raj.

Udostępnij na:

Kamila

Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi oraz eksperymentować w kuchni. Lubię inwestować swój czas w nowe, twórcze pomysły oraz dzielić się nimi ze wszystkimi. Przecieram szlaki i odkrywam nowe miejsca do których zapraszam wszystkich odważnych marzycieli.

Więcej postów

Tagged , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *