Harmonia pierwiastka żeńskiego i męskiego – Marek Taran


Zapraszamy na bardzo ciekawy wykład Marka Tarana o równowadze pierwiastka żeńskiego i męskiego. My poprzez budowanie świadomej społeczności i okrągłych domów, chcemy przywrócić energię kobiecą i stworzyć miejsce dla koherentnych serc.


Źródło: YT, Marek Taran

Udostępnij na:

Kamila

Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi oraz eksperymentować w kuchni. Lubię inwestować swój czas w nowe, twórcze pomysły oraz dzielić się nimi ze wszystkimi. Przecieram szlaki i odkrywam nowe miejsca do których zapraszam wszystkich odważnych marzycieli.

Więcej postów

Tagged , , , , , , .

2 Comments

 1. Kochani! Dziękuję za super wieści, znowu rozjaśniło mi się pod kopułą 😉
  Wykłady Marka Taran są dla mnie brakującym elementem układanki, ale czy ze względu na wagę tych informacji nie warto by było zrobić profesjonalnego nagrania z dbałością o jakość dźwięku? Marudzę.

  pozdrawiam ekipę serdecznie 🙂

  • Cieszymy się, że poczułaś to o czym mówi Marek, my również się z tym zgadzamy. Jeśli chodzi o nagrania, to one są Niezależnej TV więc nie mieliśmy możliwości wpłynięcia na poprawę dźwięku. Aktualnie pracujemy nad stworzeniem własnych nagrań, w których moglibyśmy bardziej szczegółowo opowiedzieć o naszym projekcie i odpowiedzieć na zadane przez widzów pytania.
   Serdecznie Pozdrawiamy
   Zespół OM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *