COHOTO – platforma do rozmów dla współtwórców Okrągłego Miasteczka

SpotkanieZapraszamy wszystkich zainteresowanych tworzeniem projektu Okrągłego Miasteczka Feniks do dołączenia się do istniejącej grupy na platformie społecznościowej COHOTO. Tam prowadzone są wszystkie rozmowy na temat spotkań, warsztatów, wspólnej organizacji czy informacji o udostępnionych miejscach do wspólnego życia. Możemy poznać się bliżej i porozmawiać o ważnych dla nas sprawach. Aktualnie nasza grupka ładnie powiększa się i są już osoby, które są chętne do wspólnego zamieszkania pod jednym dachem aby sprawdzić się i doświadczyć bliskich relacji w tworzeniu OM. W związku z czym szukamy takiego miejsca, w którym pomieści się grupka ludzi. Kilka takich miejsc się już pojawiło, dlatego możemy łatwiej sprecyzować nasze potrzeby. Szukamy dużego gospodarstwa w zamian za opiekę nad nim, w którym moglibyśmy nauczyć się żyć ze sobą i budować od podstaw fundamenty Okrągłego Miasteczka. Jeżeli macie takie gospodarstwo lub znacie kogoś kto chętnie w ten sposób wesprze projekt OM, to proszę piszcie na COHOTO lub przez formularz kontaktowy.

Cieszymy się że tak dużo osób zainteresowało się tworzeniem Okrągłego Miasteczka, teraz czas na spotkania i wspólną organizację przestrzeni, dlatego więcej informacji o najbliższym spotkaniu dowiecie się na platformie COHOTO.

Udostępnij na:

Kamila

Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi oraz eksperymentować w kuchni. Lubię inwestować swój czas w nowe, twórcze pomysły oraz dzielić się nimi ze wszystkimi. Przecieram szlaki i odkrywam nowe miejsca do których zapraszam wszystkich odważnych marzycieli.

Więcej postów

Tagged , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.