Bioarchitektura i złota proporcja, czyli geometria życia – Michael Rice

Wywiad z Michaelem Rice w Niezależnej TV, który mówi o praktycznych zasadach działania fundamentalnych sił kreacji w kosmosie bezpośrednio wpływających na nasze życie. Bioarchitektura oparta o świętą geometrię wprowadza do naszego życia budowanie relacji międzyludzkich, poszerza świadomość i rozwój osobisty. Architektura fraktalna tworzy przestrzeń, pole biologiczne, które rezonuje z błogością, radością i miłością. Według Michaela jak i naszym zdaniem, wszechobecna geometria życia w naszym świecie jest wzorcem świadomego tworzenia z nieskończona ilością własnej ekspresji w harmonii z naturą. Naturalny kształt domu uwalnia u człowieka naturalny proces leczenia. Michael mówi, że kąt 90o który jest praktykowany w projektowaniu domów na całym świecie, ma ograniczający i rozdzielający wpływ na człowieka. Wszystko w przyrodzie jest powiązane ze sobą, a my jesteśmy częścią tej przyrody, dlatego powinniśmy z nią współtworzyć tą piękną przestrzeń ziemską.

Michael Rice również zaprasza na wykład i warsztat, który był organizowany we Wrocławiu, na temat „Alchemia Twojego Życia”. Przedstawia jak można w życiu codziennym wykorzystać zasady świętej geometrii. Poniżej przedstawiamy jego wystąpienie.


Michael Rice przedstawia świeże spojrzenie na działanie fundamentalnych sił kreacji w kosmosie, które bezpośrednio wpływają na to jak myślimy, czujemy i działamy, w rezultacie kształtujących podstawy wszystkich naszych przekonań, zachowań i doświadczeń.


Źródło: kanał YouTobe.


Udostępnij na:

Kamila

Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi oraz eksperymentować w kuchni. Lubię inwestować swój czas w nowe, twórcze pomysły oraz dzielić się nimi ze wszystkimi. Przecieram szlaki i odkrywam nowe miejsca do których zapraszam wszystkich odważnych marzycieli.

Więcej postów

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *