Festiwal w Raju od 13.08 do 20.08.2016 ? z Serca do Serca?

Zapraszamy na Festiwal do Ekoosady Raj, tam będziecie mogli poznać wiele ciekawych ludzi, zobaczyć kopułę zbudowaną z elementów styropianowych i uzyskać wiele wartościowych informacji z różnych dziedzin życia.

Jednym z celów Festiwalu jest Spotkanie Ludzi, chętnych do wymieniania się np. talentami, wiedzą, umiejętnościami, kompetencjami, sztuką, doświadczeniem, biegłością i artyzmem w rzemiośle, produktami, rzetelną informacją i wszelkimi pięknymi możliwościami ? I jeśli, każdy z Nas będzie bogatszy o nowe aspekty Życia, to będzie znaczyło, że taki Festiwal jest potrzebny.

 W Programie

Fundacja DOBRE WIBRACJE „Gra w Otwarte Serca”Dorota Pasalska
Dotychczasowe Osiągnięcia Nowej Ekonomii – Izabela Litwin
Rozmowa o Nowej Ekonomii ? Panel dyskusyjny, oraz Warsztaty ?Doświadczenie różnicy między starą, a NOWĄ EKONOMIĄ  ? Gra w Kryzys? – NAWIGATORZY JUTRA
Warsztaty: Śpiew Intuicyjny oraz Taniec Intuicyjny – Dorota Pasalska
Koncert Afirmacje Muzyczne Wedrussy oraz Warsztaty Wedrusska Joga – Anna Maria Turska Wedrussa
Warsztaty Regenerowania i Aktywowania Szyszynki i Aktywacja V-tej Komory Serca za pomocą Szyszynki, otwarcie Klubu pod Szyszką oraz  wykład: Medycyna Informacyjna – Jerzy Naglik Korespondent NTV Berlin.
Koncert  – Ewa Wierzbicka NTV
?Czym można zastąpić antybiotyki? Tajemnice uzdrawiania wodą – Elena Dobroczek sąsiadka Władimira Megre
Koncert Gongów oraz Masaże relaksacyjne z użyciem mis i gongów – Dariusz Krysa NAWIGATORZY JUTRA
Mikrobiologia komórki, co wiadomo z badań i co możemy zrobić dla długiego życia i dobrego zdrowia – Sławomir Piotr Miller
Wspólny Koncert Gongów Potęga Dźwięku – Joanna Moje Dźwięki Gdańsk, Dariusz Krysa i Basia z Raju
Wykład/ panel dyskusyjny o KAMBO – Łukasz Zygmunt
Panel dyskusyjny: Czy  i w jaki sposób, można utrzymywać wysoki standard upraw ekologicznych, w gospodarstwie obejmującym ok. 20ha – Piotr Król ?ECOLOGICAL FARM?
WARSZTATY ? ?BUDUJEMY MAGRAV POWER GENERATOR  KESHE?
WARSZTATY PERMAKULTURY
Marek Galikowski Bioenergotrapeuta

PasiKonik ? NIESPODZIANKA !!!!

To na początek tego co w Programie Festiwalu. Jego kształt zależy od propozycji Twoich i innych Ludzi.
Codziennie pojawiać się będą kolejne punkty programu, czyli zaglądajcie tutaj 🙂
Czekamy na Wasze zgłoszenia na adres: kontakt@osadaraj.pl
Napiszcie proszę, co możecie dać od siebie, dla jednej, lub dla wielu osób.

NA FESTIWAL Z SERCA DO SERCA  WSTĘP WOLNY

Udostępnij na:

Kamila

Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi oraz eksperymentować w kuchni. Lubię inwestować swój czas w nowe, twórcze pomysły oraz dzielić się nimi ze wszystkimi. Przecieram szlaki i odkrywam nowe miejsca do których zapraszam wszystkich odważnych marzycieli.

Więcej postów

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

One Comment

  1. Witam moi przyjaciele z Raju -witam Basie ,witam wszystkich . Dzisiaj odebralem wiadomsc i obejrzlem -wysluchalem Barbare . Serce moje sie radowalo a oczy szklily z radosci . To piekne co realizujecie moi kochani . Ten projekt Raju -Osady / w staroslowiansku -KASJAK/ istnie w mojej glowie od 20 lat mam tak wiele roznych projektow i pomyslow co do KASJAKOW -OSAD W POLSCE I CALEJ CYWILIZACJI . Sercem -glowa i calym swoim ISTNIENIEM jestem z wami -pragne spedzic ten czas wsrod was o ile wielowymiar doskonalego istnienia zesle mi podobizny krolowej to spotkam sie rowniez fizycznie . Nazywam to istnienie /obserwatora zycia/ zlota raczka -w matrxsie zwia to jan piotr kutereba . Podam jeden z projektow do zastosowania ogrzewania osad -domow -kasjakow . Jest to ogrzwanie woda -poprzez wykorzystanie roznicy tempertur /weza plastikowego umieszczonego w ziemi od 1metra do 2metrow/ a zbiera i kumuluje ta temperture specjalny kolektor . Uczestniczylem w 1998 roku w montazu takiego ogrzewania w niemczech Marne -80 km od Hamburga -Szelzwik Holsztein . Ten projekt jest wam zapewne znnany w polsce nazywaja go pompa wodna. Mam tez wiele projektow innych wymienie temtycznie : uzdatnianie wody -fermentowana herbata /kambucza / cwiczenia ciala i uruchomianie -utrzymanie w wysokiej wibracji i harmoni/ punkt zero -nic-/ posiadam zdolnosci oczyszczania aury i PRZEKAZU iskierki -ZAPALNIKA -ZERO INNYM . . PROJEKT WSPOLPRACY W RODZINIE I OSADZIE OPARTY WLASNIE NA TEJ IDEI Z SERCA DO SECA JAK PIKNIE TO NAZWLISCIE . Bylo mi dane wychowac sie na wsi /jestem czynym obserwatorem zycia 61 lat/ technik rolnik -lakarz . Mieszkam w uk. /Hastings/ -mam taras 4×6 metrow gdzie uprawiam ekologicznie w doniczkach rosliny i kwiaty – 3/4 powierzchni. Mam pomidory -selera -papryke -szczypiorek-czerwony burak -fasole szparagowa -slonecznik i mnustwo kawitow. Jestem wegeterianinem od 20 lat -cwiczlem bez jedzenia /ok. 60 dni – uwolniny od alkocholu -nikotyny . Moja idea to RAJ NA ZIEMI . Ok. to tyle zamierzam spotkac sie z wami , byc moze dojade w trakcie waszego spotkania. Serdeczine pozdrawiam -NAMASTE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *